https://rolexreplica-watch.net/ with japanese automatic and quartz movements. the 2017 best replica watches come in many styles and they are affordable to all the watch. superior quality is the characteristic of rolex https://roomlearning.com. rolex replica aaa men china wholesale best quality no tax. https://www.gildchat.com forum was hard at superior quality not to mention solutions. rolex glowreplica.com placed control in the furniture altar. sale for massreplica.com discounted prices. fake rolex for sale in usa can be adored by simply most successful men and women. luxury and fashion come with rolex replica gently. exceptional skillfulness might be the fundamental significance of who sells the best rolex replica.

Privatumo politika

Informacija, kurią mes kaupiame

Kompanijos URL atsakingai saugo Jūsų privatumą. Ši privatumo politika aprašo, kokią asmeninę informaciją mes renkame ir kaip mes ją naudojame.

Mūsų pagrindinis tikslas renkant Jūsų asmeninę informaciją yra suteikti Jums sklandžią, efektyvią ir asmeninius poreikius tenkinančią patirtį, kol Jūs naudojatės mūsų portalu. Tai leidžia mums teikti informaciją ir atlikti funkcijas, kurios labiausiai atitinka Jūsų poreikius ir padeda pritaikyti mūsų paslaugas taip, kad jos būtų lengviau ir greičiau suprantamos.
Mes naudojamės interneto analitikai skirtais analizuoti įrankiais, tam kad įvertintume svetainės naudojimosi rodiklius, kai mūsų vartotojai naršo mūsų svetainėje. Tai padeda mums išsiaiškinti, ką jie daro svetainėje, kokią naršyklę, operacinę sistemą naudoja ir t.t. Tačiau šie analitiniai duomenys nėra susiję su asmeninės informacijos identifikavimu.

„Google Analytics“ analitinių duomenų įrankis

Mes naudojame šią programą, tam kad galėtume geriau suprasti, kaip lankytojai naudojasi svetainės turiniu. Rinkdami šiuos duomenis mes siekiame užtikrinti efektyvesnes svetainės naudojimo funkcijas bei palengvinti vartotojo patirtį. Vartotojo duomenys yra anoniminė informacija.

Socialinių tinklų mygtukai

Šios svetainės puslapiuose pamatysite daugelį socialinių tinklų mygtukų. Tai leidžia vartotojams dalintis arba žymėti tinklalapyje pateiktą informaciją. Siekiant įdiegti šiuos mygtukus ir prijungti juos prie atitinkamų socialinių tinklų ir išorinių svetainių, yra naudojami programavimo scenarijai ne iš kompanijos svetainės URL domenų. Jums reikėtų žinoti, kad šios svetainės gali rinkti informaciją, apie tai, ką Jūs veikiate visame internete, įskaitant ir kompanijos svetainės URL.

Taigi, jei jūs spustelėsite bet kurį iš šių mygtukų, šios svetainės įregistruos šį veiksmą ir tokiu būdu galės naudoti šią informaciją. Kai kuriais atvejais šios svetainės užregistruos Jus kaip lankytoją, kuris lankėsi svetainėje atitinkančioje kompanijos URL bei konkrečius svetainės puslapius. Jeigu Jūs net nespaudžiate puslapyje pateiktų mygtukų, tačiau esate prisijungęs prie savo paskyros, pavyzdžiui „Facebook“, pasitikrinkite, kaip tiksliai šios paskyros renka informaciją ir sužinokite, kaip atsisakyti ar ištrinti, tokią informaciją. Jūs turėtumėte patikrinti atitinkamas privatumo politikos nuostatas kiekvienoje iš šių svetainių.

Specialus įspėjimas dėl Google reklamos

Bet kokios reklamos, kurias pateikia Google Inc. I susijusios kompanijos gali būti kontroliuojamos naudojantis „cookies“ slapukų programa. Pagal šiuos slapukus reklamos pateikimas priklauso nuo to, kokiose svetainėse Jūs lankotės. Kaip ir buvo paminėta anksčiau visi Google „cookies“ slapukų būdų sukaupti duomenys yra Google nuosavybė.

Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos nuostatų galite susisiekti su įmone el. paštu, dėl detalesnio paaiškinimo: info@arinija.lt