https://rolexreplica-watch.net/ with japanese automatic and quartz movements. the 2017 best replica watches come in many styles and they are affordable to all the watch. superior quality is the characteristic of rolex https://roomlearning.com. rolex replica aaa men china wholesale best quality no tax. https://www.gildchat.com forum was hard at superior quality not to mention solutions. rolex glowreplica.com placed control in the furniture altar. sale for massreplica.com discounted prices. fake rolex for sale in usa can be adored by simply most successful men and women. luxury and fashion come with rolex replica gently. exceptional skillfulness might be the fundamental significance of who sells the best rolex replica.

Burnos higiena – svarbūs odontologo patarimai

2019-07-21

Mūsų ilgametė patirtis rodo, kad žmonės neretai nori patys nuspręsti, kokias dantų priežiūros priemones jiems naudoti geriausia. Tačiau mūsų klinikos burnos higienistė Greta Gasparavičienė pataria visuomet pasikonsultuoti su savo odontologu apie Jums labiausiai tinkamas priemones. Kodėl tai svarbu? Jeigu norint idealių drabužių kreipiamės į siuvėją, koreguojant mitybą – į mitybos specialistą, o gydant ligas – į gydytojus, tai taip ir su dantų priežiūra – jūsų odontologas mato Jūsų dantis, žino jūsų burnos ertmės ypatumus, todėl ir apie kasdienę priežiūrą gali duoti geriausius ir tinkamiausius Jums patarimus.

Dantų skalavimo skystis

Šių priemonių pasirinkimas toks pats gausus, kaip ir, pavyzdžiui, veido kremų. Jeigu, sakykime, jūs turite dantenų uždegimą (gingivitas), jums ypatingai svarbus dantų skalavimo skystis, kuris būtų priešuždegiminis. Tačiau jo naudojimas taip pat neturėtų būti be pertraukos – dvi savaitės. Tačiau tikėtina, kad jūsų atveju odontologas patars geriausiai, todėl drąsiai teiraukitės patarimų.

Periodontitas – pavojingiau nei galvojate

Tai tikrai dažna diagnozė, tačiau tinkamai savimi rūpinantis galima išvengti pavojingesnių pasekmių. Pavyzdžiui, maisto papildas „BioGaia Prodentis“ gali būti paskirtas ir naudojamas pagal odontologo rekomendacijas padės atstatyti burnos mikrofloros pusiausvyrą. Šios bakterijos turi priešuždegiminį poveikį ir lėtina patogeninių bakterijų augimą burnoje.

Tarpdančių valymas – ne tik su siūlu

Daugelio mūsų vakarinis arba rytinis dantų valymo ritualas neapsieina ir be dantų siūlo. Tačiau turint problemų su aktyvesniu dantų akmenų kaupimusi, reikėtų naudoti ir papildomą šepetėlį dantų tarpdančiams, nes siūlas ne visada gali pasiekti tai, ką reikėtų. Labai svarbu, kad šio šepetėlio dydis būtų tinkamas, o tam gali padėti jūsų odontologas. Per dideli šepetėlis gali sukurti per didelius tarpus tarp dantų, o per mažas – nebus toks efektyvus.

Pastovumas ir priemonių visuma

Jeigu paklaustumėte odontologo – jis jums išvardintų daugybę skirtingų dantų priežiūros priemonių. Todėl norint pasirūpinti savimi tinkamai, reikia tai daryti nuolatos ir su tam tinkamiausiomis priemonėmis. O jas, kaip žinia, gali parinkti jūsų odontologas. Nebijokite klausti – mūsų klinikos gydytojai visuomet pasiruošę suteikti Jums atsakymus į rūpimus klausimus. Ir, svarbiausia, padarysime tai geriausiai pažinodami Jūsų burnos ertmę.

Susisiekite jau dabar – laukiame Jūsų!

Grįžti atgal