https://rolexreplica-watch.net/ with japanese automatic and quartz movements. the 2017 best replica watches come in many styles and they are affordable to all the watch. superior quality is the characteristic of rolex https://roomlearning.com. rolex replica aaa men china wholesale best quality no tax. https://www.gildchat.com forum was hard at superior quality not to mention solutions. rolex glowreplica.com placed control in the furniture altar. sale for massreplica.com discounted prices. fake rolex for sale in usa can be adored by simply most successful men and women. luxury and fashion come with rolex replica gently. exceptional skillfulness might be the fundamental significance of who sells the best rolex replica.

Ką svarbu žinoti apie vaikų dantų priežiūrą?

2021-07-19

Kaip taisyklingai užsiimti vaikų dantų priežiūra ir į ką reikia atkreipti dėmesį? Rekomenduoja odontologė ir klinikos vadovė Virginija Liaudanskienė:

  1. Atveskite vaiką profilaktinei apžiūrai du kartus per metus. Vaikų dantyse nervas yra sąlyginai labai arti paviršiaus, todėl labai greitai sugenda iki gilių sluoksnių ir prasideda uždegimas. Reguliarūs vizitai to gali padėti išvengti.
  2. Ugdykite vaiko supratimą, kad valyti dantis yra būtina du kartus per dieną. Vaikams iki 8-9 metų dantis turėtų išvalyti tėvai ir tik po to leisti valyti patiems. Svarbu išvalyti tarpdančius su specialiu siūlu. Rodykite pavyzdį patys taisyklingai valydami savo dantis. Paverskite tai gražiu vakaro ritualu.
  3. Neskubėkite vaiko dantų gydyti su sedacija (narkoze). Reikia kantrybės ir tolerancijos tiek iš tėvų, tiek ir iš gydytojos pusės. Būkite supratingi gydytojo atžvilgiu. Jei būnate su vaiku dantų gydymo metu, matote koks sudėtingas darbas: burnytė maža, seilių daug, vaikui pasėdėti ramiai sunku, todėl turime dirbti greitai. Ne visada galime būti tikri, kad ertmė prieš plombuojant liko sausa, nes vaikas gali kvėpuot pro burną, todėl garantijos pieninių dantų plomboms nesuteikiame. Supraskite, kad sedacija – tai narkozė. Jeigu tik įmanoma, rekomenduoju kantriai bandyti jos išvengti.

Noriu atkreipti tėvelių dėmesį, kad gydyti pieninius dantis – BŪTINA. Žinokite, kad mūsų visų tikslas tas pats -sustabdyti kariesą ir išlaikyti pieninius dantis kuo ilgiau, kad išsaugotumėme vietą nuolatiniams dantims.

Pati esu užauginusi savo vaikus, tad puikiai suprantu, jog nėra viskas taip paprasta – tiek užtikrinti dantukų priežiūrą, tiek paruošti vaikus kelionei pas odontologą. Bet būdama gydytojo pusėje – suprantu, kaip tai yra svarbu ir kiek tai gali padėti.

Kviečiame nelaukti ir vizitui registruotis jau dabar.

Grįžti atgal