https://rolexreplica-watch.net/ with japanese automatic and quartz movements. the 2017 best replica watches come in many styles and they are affordable to all the watch. superior quality is the characteristic of rolex https://roomlearning.com. rolex replica aaa men china wholesale best quality no tax. https://www.gildchat.com forum was hard at superior quality not to mention solutions. rolex glowreplica.com placed control in the furniture altar. sale for massreplica.com discounted prices. fake rolex for sale in usa can be adored by simply most successful men and women. luxury and fashion come with rolex replica gently. exceptional skillfulness might be the fundamental significance of who sells the best rolex replica.

Blogas burnos kvapas? Kur ieškoti priežasčių?

2022-01-26

Pacientai dažnai teiraujasi apie blogo burnos kvapo priežastis. Tai – problema, kuri gali kankinti daugelį, bet ne visi drįsta pripažinti ir imtis veiksmų priežasčių pašalinimui.  Iš tiesų, tai nėra nieko gėdingo ieškoti kodėl taip nutiko ir norėti tą blogą kvapą panaikinti. Trumpuoju periodu gali pakakti ir mėtinės pastilės ar pakartotinai išsivalyti dantis, tačiau jei tai kartojasi – reiktų žvelgti giliau.  Mūsų odontologai visada mielai patars, įvertins jūsų būklę ir padės atrasti optimaliausią blogo kvapo pašalinimo variantą. O šį kartą  gydytojas odontologas Arnas Juodikis atsako, kokios gali būti to blogo kvapo pagrindinės priežastis (nors iš tiesų jų gali būti ir dar daugiau).

BURNOS SAUSUMAS
Miego metu sumažėja seilių gamyba, todėl prisikaupia bakterijų. Kuo sausesnė burna – tuo bakterijų daugiau, o jos ir yra blogo kvapo rytais priežastis. Burnos ertmę taip pat sausina ir kiti įvairūs veiksniai, tokie kaip:
a) kvėpavimas pro burną
b) įvairūs vaistai
c) knarkimas
d) alkoholis
e) spirituoti burnos skalavimo skysčiai
f) rūkymas

SVEIKATOS PROBLEMOS
Neretai šios sveikatos problemos taip pat gali būti rimta blogo kvapo priežastis:
a) skrandžio ligos
b) angina
c) gleivinės ligos (gingivitas,periodontitas,stomatitas )
d) medžiagų apykaitos sutrikimai
e) sinusitai, faringitai

BURNOS HIGIENA
Labai svarbu tinkamai rūpintis ir savo burnos higiena, nes kvapui įtakos turi ir:
a) dantų ėduonis, kietas dantų apnašas, dantenų problemos.
b) nekokybiškos restauracijos (plombos ir protezai), kurie neleidžia gerai prieiti šepetėliu ar specialiu siūlu ir išvalyti tarpudančių.
c) kreivi, susigrūdę dantys, kai žymiai sunkiau palaikyti švarią burnos ertmę.
d) tiesiog neteisinga, nepakankama burnos higiena.

Svarbu nepamiršti, kad blogas burnos kvapas – dažniausiai nesudėtingai įveikiama problema. Reikėtų visų pirma pasikonsultuoti su odontologu, kuris įvertintų burnos būklę, nustatytų priežastį ir patartų gydymą. Kviečiame ir jus užsirašyti profilaktikai.

Arnas Juodikis

Odontologas Arnas Juodikis

Grįžti atgal