Kuo skiriasi paprastas plombavimas nuo estetinio?

2019-02-20

Kas tas estetinis plombavimas? Kuo skiriasi estetinis plombavimas nuo paprasto plombavimo? Tai yra pagrindiniai klausimai, kuriuos man kiekvieną dieną užduoda pacientai.

Pabandysiu paaiškinti paprastai ir Jums, taip, kaip aiškinu savo pacientams, konsultacijos metu.

Estetinis plombavimas – tai procedūra, kurios metu, atliekamoms dantų restauracijoms yra naudojamos plombos, atitinkančios aukščiausius estetinius reikalavimus. Plombos, kurios man leidžia išgauti maksimalų estetinį vaizdą. Todėl labai dažnai jomis tvarkomi būna priekiniai dantys.

Paprasto plombavimo metu naudojamos universalios plombos. Ar jos prastesnės? Tikrai ne. Tiesiog skiriasi jų adaptacija prie danties ir poliravimo galimybės. Kitaip tariant, jeigu naudojamos estetinio restauravimo plombos, vizualiai būna labai sunku identifikuoti, ar tai jūsų natūralus dantis, ar plomba.

Estetinio plombavimo metu, dažniau yra atliekamos didelės dantų restauracijos. Tokios, kaip didelių, senų, nekokybiškų plombų keitimas, nepatinkančios danties spalvos keitimas.

Pasakysiu labai atvirai – tiek atliekant paprastą plombavimą, tiek estetinį, darbo ir širdies įdedu tiek pat daug. O prieš imantis darbo, visada atsakau į Jums iškilusius klausimus.

Štai vieno iš paskutinių estetinio plombavimo darbo pavyzdys:

estetinė restauracija

Daugiau darbų pavyzdžių rasite galerijoje.

Su šilčiausiais linkėjimais

Odontologė Adrija Juodikienė

Grįžti atgal